Вторник, 13.11.2018, 07:25
Приветствую Вас Гость | RSS
[SEARCH_TITLE]
[SEARCH_FORM]
Главная | zrazok | Регистрация | Вход
Все для гитаристов и других музыкантов!!!
Форма входа
Добавь нас!Меню сайта

Настрой гитару!=)

Что ищем?

Мы уже там!

Зайди сюда!

Календарик
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Небольшой опросик
Оцените наш сайт!=)
Всего ответов: 148

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Звернення абітурієнтів 2-гої сесії ЗНО з української мови і літератури

 Звертаємось до вас з проханням провести незалежне журналістське розслідування в ситуації, що склалася в оцінюванні результатів другої сесії Зовнішнього Незалежного Оцінювання з української мови і літератури, що відбулася 3.06.2011 року. Чиновниками Міністерства Освіти України і УЦОЯО (Українського центру оцінювання якості освіти) на чолі з Зайцевою І.П. допущена кричуща несправедливість відносно оцінювання робіт абітурієнтів.

 Результати і коефіцієнт переведення балів в рейтингову шкалу першої і другої сесії істотно різняться. Після петиції учасників першої сесії до міністра освіти Табачника Д., були суттєво переглянуті  бали на користь учасників першої сесії, а саме на 5-7 балів занижені результати учасників другої сесії за адекватну кількість правильних відповідей. Масово занижені бали за творчу роботу учасників другої сесії. Не дивлячись на те, що 8.06.2011р. центр УЦОЯО в своєму роз'ясненні абітурієнтам «…щодо різної складності тестів з української мови і літератури, що були використані 2 та 3 червня 2011 року» , вказав цит."...обидва варіанти є зіставлюваними, паралельними за форматом і темами, проте різними за змістовим наповненням." (знайти можна тут: http://testportal.gov.ua/).  То чому ж тоді рейтингова таблиця не єдина для обох сесій?

 Середньостатистичний рівень абітурієнтів 2гої сесії вище, ніж абітурієнтів 1шої? По рейтингам цей висновок напросився сам! Де об'єктивна незалежна оцінка знань?! Якщо притримуватись рейтингової системи, то чому ж тоді бал шкільного атестату виставлявся не по загальному рейтингу цього року, а по знанням? Оцінюватись повинні знання, а не конкурентоспроможність абітурієнтів!  То ж, мабуть, немає сенсу вчити, якщо бал строго закріплений під рейтингом!  Менш грамотні люди домінують?! Неприпустима різниця в балах! Погано написане абітурієнтами ЗНО першої сесії суттєво знизило результати другої сесії! По яким критеріям розділили абітурієнтів по сесіям? Ніхто з них самостійно не обирав в якій сесії буде здавати ЗНО, хоча, як виявилось - це було дуже значущим! Необхідно надати єдину шкалу оцінювання, яка б відповідала рівню складності обох сесій! І чому взагалі потрібно було писати в дві сесії, адже випускників в цьому році було зовсім мало? Можливо це такий хід для того, щоб було менше справді розумних абітурієнтів, які матимуть можливість вступити на бюджет? Для багатьох абітурієнтів "різниця"  в рейтинговій таблиці двох сесій, навіть в 0,5 балів, перекреслює можливість вступу до ВНЗ, а цим, можливо і все подальше життя! А різниця в таблицях коливається навіть до 5 рейтингових балів і більше за однакову кількість тестових балів! Це недопустимо!  Під час проведення ЗНО нам казали, що кожен має право на рівні умови складання тестів! І де ж ці рівні умови!? Тести були однакової складності! А, навіть, якщо вони були різної складності, то учасники 2-гої сесії ніяк в цьому не винні!!! Винні в цьому ті, хто ці тести складали! В результаті цього постраждали лише учасники 2-гої сесії.

 Чому мін. Освіти і УЦОЯО ігнорує звернення абітурієнтів 2-гої сесії (http://www.onlinepetition.ru/viewsigns.php?pUrl=pet2), якщо на запит абітурієнтів 1-шої сесії (http://www.onlinepetition.ru/viewsigns.php?pUrl=372d98) зреагували?  Невже необхідні безкінечні мітинги та протести? Коли ж нарешті нас почують, коли ж ЗНО буде справедливим?

 Сподіваюсь, що ви не залишитесь осторонь цієї проблеми! Ви наша остання надія на достойне майбутнє!
Вельми вдячні вам, учасники 2-гої сесії!


Пишіть це на різні телеканали, в газети і взагалі куди тільки можна!
Ось декілька:
Міністерство - ministry@mon.gov.ua тел. (044) 486-24-42,
УЦОЯО - org@testportal. ,
тел. (044) 503-37-95,
провідні телеканали:
post@novy.tv
pr@inter.ua
info@stb.ua
press@tvi.com.ua
www.1plus1.ua/company/about/contact/
http://5.ua/contact/

Адрес сайта http://sxgfiles.at.ua/
-=SxG=- & nimubus © 2009-2018
Хостинг от uCoz